×

Sosyal sorumluluk - Koruyucu sağlık ve sağlığın geliştirilmesine yönelik etkinlikler

Tüm topluma kaliteli hizmet anlayışı vizyonuyla göz sağlığı konusunda çalışmalarını sürdüren Özel GözAkademi Hastanesi, içerisinde bulunduğu çevrenin toplumsal refahının ve yaşam kalitesinin artmasına destek olmak adına sosyal sorumluluk faaliyetleri yürütmektedir.
 
 
Ekim 2019 - Çocuk Göz Sağlığı Kulübü Saime Aslan Anaokulu Ziyareti
 
Dünya Görme Günü’nde Çocuk Göz Sağlığı Kulubü olarak; Saime Aslan Anaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerin göz taramalarını gerçekleştirdik.
 

 

Temmuz 2019 - Dünya Okuma Günü Kitap Okuma Etkinliği
 
3 Temmuz Dünya Kitap Okuma Günü’nde GözAkademi Ailesi olarak minik misafirlerimizle kitap okuma etkinliği düzenledik.
 

 

Nisan 2019 - Çocuk Göz Sağlığı Farkındalık Projesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında çocuklarda göz sağlığı konusunda farkındalık yaratmak ve geleceğimiz olan çocuklarımızın göz sağlıkları konusunda bilinçlenmelerini sağlamak için yıl boyu sürecek sosyal sorumluluk projesi başlattık. Bu proje kapsamındaki etkinliklerin ilki TED Koleji anasınıfı öğrencilerinin göz taramaları ile gerçekleşti. Proje ile ilgili etkinlikler Denizli ili ve çevresindeki okullarda yıl boyu farklı dönemlerde gerçekleştirilmektedir. 

 

  

 

Mart 2018 - Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği Tanıtım Toplantısı

2000 yıl önce sağlık kenti olarak bilinen Denizli' nin yeniden bir sağlık kenti olması amacıyla faaliyetlerini gerçekleştiren Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği' nin tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda derneğin amaç ve hedeflerini anlatan Pamukkale Sağlık Turizmi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Onur Erikoğlu, sağlık hizmeti sunan özel hastaneler ile turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmecileri bir araya getirdiklkerini anlatarak başarı sağlanması durumunda Pamukkale' nin sağlık temalı bir marka kent olacağını ve bunun Denizli'lere ekonomik ve sosyal açıdan olumlu etkileri olacağını vurguladı.

 

    

 

Aralık 2017 - GözAkademi, Eğitim Vermek İçin Kazakistan' da

GözAkademi Hastanesi  doktorlarımızla Kazakistan' daki doktorlara eğitim vermek ve bir dizi cerrahi operasyon gerçekleştirmek amacıyla Kazakistan' a ziyarette bulundu. Prof. Dr. Cem Yıldırım, Op. Dr. Hüseyin Aslankara ve Pazarlama&İş Geliştirme Direktörü Onur Erikoğlu, 16-20 Aralık 2017 tarihleri arasında GözAkademi Hastanesi, Help Today Kamu Vakfı ile THTC (Turkish Healthcare Travel Council) Kazakistan şubesi işbirliğinde Türkiye Almaty Konsolosu' nu ziyaret ederek sağlık turizmine katkı sağlayacak faaliyetlerle Denizli için bir ilki gerçekleştirdi. 

 

Eylül 2017 - Sağlık Turizmi Zirvesi

Sağlık Turizmi Zirvesi dahilinde farklı ülkelerden Denizli' ye gelen katılımcılara, neden Pamukkale ve GözAkademi' yi seçmeleriyle ilgili yaptığımız sunumun ardından kendilerini GözAkademi Hastanesi' nde ağırladık.

 

    

Güncelleme Tarihi : 11-06-2024

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Çerez Politikası Aydınlatma Metni sayfasını inceleyebilirsiniz. Kabul Et