×

Neden Gözakademi?

Denizli'nin İlk A Sınıfı Göz Hastanesi - Bodrum' un İlk ve Tek Göz Merkezi
Deneyim
Deneyim

Alanında deneyimli, uzman kadromuz ile probleminizi çok iyi biliyoruz.

Güven
Güven

Bilgi birikimimiz ve teknik donanımımız ile kusursuz tedavi sağlıyoruz.

Misafir Memnuniyeti
Misafir Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla sizler için
çalışıyoruz.

Teknoloji
Teknoloji

Tüm ekipmanlarımızı güncelliyor, teknolojiyi yakından takip
ediyoruz.

Öne Çıkan Tedavilerimiz

İLASİK, günümüzde kullanılan en gelişmiş laser teknolojisi olup bilgisayar kontrolünde kişiye özel BIÇAKSIZ (İNTRALASE) LASER teknolojisi ile korneal flep oluşturulması ve yine kişiye özel bir tedavi olan ADVANCED CUSTOMVUE (WAVEFRONT) tedavisinin birlikte uygulanması ile oluşan yeni bir tedavi şeklidir.İLASİK’te her şey sizin göz bulgularınıza ve göz yapınıza göre planlanmakta ve size özel bir tedavi uygulanmaktadır.
Detaylar ve Randevu
Son 5 yıldır katarakt cerrahisinde kullanılan“femtosaniye lazer katarakt” yöntemi ile göze giriş yerleri, kataraktın ön zarının (kapsül) soyulması ve kataraktın parçalara ayrılması lazer enerjisiyle yapılmaktadır. Klasik fako yönteminde göze giriş kesisi bıçakla yapılmakta ve ön zar cerrah tarafından soyulmaktadır.
Detaylar ve Randevu
Lazer tedavisi; göz hastalıklarının tedavisi için uygulanan ameliyatlarda excimer lazer cihazı kullanılarak yapılan bir işlemdir. Bu işlemin kullanıldığı ameliyatlar aracılığıyla miyop, hipermetrop ve astigmat gibi korneaya yönelik kırma problemleri düzeltilebilir. Net görmenin sağlanması için yapılan bu ameliyatlar, kusurların düzeltilmesini hedefler ve kalıcı çözümler sunar.
Detaylar ve Randevu
Her iki gözün birbiriyle olan paralelliğini kaybetmesidir. Her bir gözde 6’şar adet göz dışı kas bulunur. Bunların birinde veya birkaçında kuvvet azlığı veya fazlalığı olması şaşılığa neden olur. Bir göz düz bakarken diğeri içe, dışa, yukarı veya aşağı kayabilir. Bazı durumlarda kayma her iki gözde de mevcuttur. Gözlerdeki kayma şaşılığın sebebine göre sürekli yada geçici süreli oluşabilir. Şaşılığın oluşmasında tek bir neden yoktur. Farklı nedenlerle şaşılık oluşabilir.
Detaylar ve Randevu