×

Prof. Dr. Cem YILDIRIM

2007 yılından bu yana Göz Akademi Hastanesi Medikal Direktörü olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Cem Yıldırım, 1965 yılında Ardahan’da doğmuştur. Prof. Dr. Cem Yıldırım 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1989-1994 yılları arasında yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisasını tamamladı. 1994 yılında öğretim görevlisi olarak Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim dalında göreve başladı. 1994-1995 yıllarında Pamukkale Üniversitesi Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Daha sonra Washington Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Pediatrik Oftalmoloji Klinik ve Araştırma bursunu tamamlamıştır.

1999-2001 yıllarında Tıpta Uzmanlık Öğrencileri Eğitim Öğretim Koordinasyon Kurulu Üyeliği, Başkan Yardımcılığı görevini ve Gen Mühendisliği Biyoteknoloji Araştırma Uygulama Merkezi Yönetim Kurulu Üyeliğini yürütmüştür.

Prof. Dr. Cem Yıldırım, Amerikan Oftalmoloji Akademisi ve Türk Oftalmoloji Derneği gibi saygın profesyonel topluluklara üyedir.

Prof. Dr. Cem Yıldırım başta şaşılık cerrahisi olmak üzere Retinal Hastalıklar, Glokom, Excimer Lazer ve Femtosaniye Lazer Katarakt Cerrahisi alanlarında uzmanlaşmıştır.

İletişim : cyildirim@gozakademi.com.tr

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X